9 ویژگی چسب پروتز موی با کیفیت

ویژگی چسب پروتز مو

چسب پروتز مو دارای ویژگی های بسیاری است و دانستن آنها باعث انتخاب آگاهانه تری برای استفاده از آن می باشد زیرا یکی از دغدغه‌ های روزمره برای افرادی که مبادرت به استفاده از پروتز طبیعی مو نموده اند شده است.
همانطور که می‌دانید ما برای نصب پروتز مو می‌توانیم از چندین راه حل استفاده کنیم که یکی از راه حل‌های آن استفاده از چسب مخصوص پروتز مو می‌باشد. در این مقاله ما قصد داریم که ۹ تا از ویژگی‌های یک چسب پروتز مو با کیفیت را برای شما شرح دهیم.

 

۱. مزیت ارزان بودن

 هزینه برخی چسب‌های مخصوص پروتزهای مو بالا هستند و این امر باعث وسواس بیشتری برای استفاده افراد شده است چراکه می ترسند با خرید چسب پروتز موی ارزان دچار مشکل شوند اما باید بدانیم برخی از این محصولات در عین حالی که دارای کیفیت بالایی هستند با قیمت مناسبی در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهند. پس یکی از ویژگی‌های مهم چسب پروتز مو با کیفیت ،‌کیفیت مناسب در کنار قیمت مناسب می‌باشد.

 

۲. مواد اولیه با کیفیت

یکی از پرتکرار‌ترین سوالات مصرف کنندگان در هنگام تهیه چسب پروتز مو مواد اولیه پروتزهای مو می‌باشد. مواد اولیه با کیفیت و غیر شیمیایی از نکاتی هستند که می‌تواند دغدغه مشتریان را از خرید چسب پروتز مو راحت کند.
خوشبختانه باید در حال حاضر اکثر چسب‌های پروتز مو دارای مواد اولیه و پایه گیاهی هستند مگر آنکه از برند فیک استفاده کنیم یا از برند‌های شناخته نشده خیلی خیلی ارزان،‌ پس اگر سلامتی پوستتان برایتان اهمیت دارد به دنبال ارزانی بی علت نباشید! 

 

۳. چسب پروتز مو ضد حساسیت

همانطور که در پیش گفتیم از نکات یک چسب پروتز مو با کیفیت مواد اولیه گیاهی استفاده شده در آن می‌باشد. شاید بگید که گیاهی بودن چسب پروتز مو دلیل کافی‌ای برای ضد حساسیت بودن چسب می‌باشد،‌ اما باید بگوییم خیر ضد حساسیت بودن یک چسب پروتز مو به خیلی از دلایل بستگی دارد.
به عنوان مثال نوع پروتز مویی که تهیه می‌کنید، از جنس سیلیکون می‌باشد یا توری یا حتی میزان چربی مو و سابقه حساسیت‌ پوست شما همگی بر انتخاب محصول مورد نظر شما تاثیر دارد. حتما قبل از انتخاب چسب مناسب ضد حساسیت بودن آن را بررسی کنید.

 

۴. ویژگی چسبندگی مناسب آن

میزان چسبندگی چسب پروتز مو نیز یکی از عوامل مهم در چسب پروتز مو مناسب می‌باشد. چسبندگی پروتز مو در مدل‌های مختلف متفاوت می‌باشد. یک چسب مناسب باید در نوع مختص خود به حدی چسبندگی داشته باشد که فرد را در هیچ حالتی آزرده نکند.

 

۵. ماندگاری بالا 

اگر به دنبال تجربه‌ای دلنشین با استفاده از پروتز مو می‌باشید ماندگاری چسب نیز باید برای شما اهمیت داشته باشد. برخی چسب‌ها بعد مدت کمی  خاصیت چسبندگی خود را از دست می‌دهند و به سرعت جدا می‌شوند.
چسب‌هایی که از چسبندگی بالایی برخوردار نیستند همیشه ذهن افراد را به خود درگیر می‌کند که شاید در مکانی غیر مناسب، چسبندگی خود را از دست بدهد و پروتز مو جدا شود که این موضوع یک فاجعه است!

 

۶. شفافیت چسب پروتز مو

شفافیت چسب پروتز مو یکی از عوامل زیبایی در پروتز مو می‌باشد. همانطور که می‌دانید افراد می‌خواهند هنگام استفاده از پروتز مو تا جای ممکن از مصنوعی بودن آن جلوگیری کنند. استفاده از چسب پروتز شفاف نیز به همین علت اهمیت دارد زیرا اگر چسبی غیرشفاف تهیه کنید ممکن است دیده شود و حس مناسب زیبایی را به شما القا نکند.

 

۷.مقاومت در برابر آب و حرارت

یکی دیگر از ویژگی‌های خیلی با اهمیت چسب پروتز مو مقاومت دربرابر آب و حرارت می‌باشد. از آنجایی که فرد بعد نصب چسب به حمام می‌رود اگر چسب از مقاومت مناسبی در برابر آب برخوردار نباشد به سرعت خاصیت خود را از دست می‌دهد و باید عوض شود.
در برابر حرارت نیز همینطور هست مخصوصا در روز‌های گرم تابستان اگر چسب پروتز مو در برابر حرارت مقاوم نباشد به محض اینکه سر کمی گرم می‌شود و در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرد چسبندگی خود را از دست داده و از سر جدا می‌شود. پس در هنگام تهیه چسب به مقاومت آن در برابر آب و حرارت توجه داشته باشید.

 

۸. تمیز ماندن مو بعد از استفاده

تاحالا شده هنگام استفاده از چسبها،‌ مو طوری کثیف شده باشد که دلتان نخواهد در آن حالت در معرض دید قرار بگیرید؟ یا اینکه هنگام جدایی تکه‌هایی از چسب بر روی سرتان و مو‌ها قرار بگیرد که تمیز کردن آن سخت باشد؟
اگر تا به الان دچار همچین مشکلی شدید دلیل آن استفاده از چسب مو بی‌کیفیت بوده است. اگر چسبی با کیفیت تهیه کنید هیچگاه نباید دچار مشکلی همچون کثیف ماندن مو بعد از استفاده از چسب بشوید. 

 

۹. حفظ فرم مو بعد از استفاده

برخی از چسب‌ها به قدری نامناسب بر روی سر شما قرار می‌گیرند که بعد از نصب پروتز مو کاملا نافرم شدن مو بر روی سر‌تان مشخص است. پس اگر روزی خدایی نکرده چسبی را مصرف کردید که مشکل نافرم بودن مو را برای شما در پی داشت، متوجه بی‌کیفیت بودن آن چسب شوید و به دنبال چسبی دیگر بروید.

جمله آخر 

در این مقاله سعی کردیم ۹ ویژگی‌ مهم چسب پروتز مو با کیفیت را به شما معرفی کنیم. اگر مقاله را کامل مطالعه کرده باشید دیگر لازم نیست که نگران انتخاب چسبی با کیفیت مناسب باشید چرا که اکنون تمام نکات مهم را قبل از خرید چسب پروتز مو می‌دانید.

اگر درباره پروتز مو، چسب پروتز مو،‌ خرید چسب پروتز مو یا هرچیزی که مربوط به محصولات ما می‌باشد سوالی داشتید به راحتی می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نموده تا در اسرع وقت به صورت رایگان به شما مشاوره‌های لازم را بدهند.

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *